Jak walczyć z komornikami i wygrywać pieniądze?

0

Co to jest komornik – to firmy zewnętrzne, które gromadzą długi dla firm obsługujących karty płatnicze, banków, szpitali i różnych firm. Ilekroć pożyczkodawca decyduje, że szanse na spłatę długu są naprawdę niewielkie, często oddają dług agencji windykacyjnej w celu odzyskania. Oto sposób, w jaki ten proces zwykle działa, organizacja windykacyjna kupuje długi od pierwszego szefa pożyczki, zwykle za grosze za dolara lub na zasadzie możliwości. Następnie w tym momencie starają się odzyskać całość lub część pierwszego długu.

Problemem nie jest to, że starają się zebrać windykację opłat. Problemem jest sposób, w jaki do tego podchodzą. Rzeczywiście, nawet biorąc pod uwagę sposób, w jaki ustanowiliśmy przepisy mające zapewnić konsumentom, wiele firm windykacyjnych nadal stosuje nielegalne praktyki. Obejmuje to jednak nie tylko: nękanie, taktyki zastraszania, hałaśliwy atak, groźby okrucieństwa oraz nielegalny dostęp / zamrażanie sald finansowych dłużnika windykacja należności. Przy braku szansy, że komornik, lub ktoś kogo znasz, dotarł do ciebie, te pięć faktów ma znaczenie dla tego, jak będą cię zarządzać i jak nimi zarządzać. Naucz się ich i przekaż im.

Pewność

Więcej osób podchodzi do Federalnej Komisji Handlu (FTC) w sprawie windykatorów należności niż w jakiejś innej branży. Skarg jest tak duża, że ​​niektórzy prawnicy specjalizują się w pozywaniu zbuntowanych zbieraczy. Oczywiste jest, że komornicy nie zawsze postępują zgodnie z (FDCPA) ustawą o uczciwych praktykach windykacyjnych. Poświęć kilka razy, aby odzyskać nieco opanowanie tego, w 2007 r. (FTC) otrzymało ponad 70 000 skarg na firmy i osoby zajmujące się wątpliwymi i nielegalnymi taktykami windykacyjnymi.

Rzeczywistość

Tylko dlatego, że możesz być winien gotówkę szefowi pożyczki, jako konsumentowi, nadal masz prawa wynikające z (FDCPA) i przepisów stanowych. Przed tymi przepisami komornicy działali bez wyjątku.

Prawda

Prawie wszystkie firmy zagraniczne zajmujące się ściąganiem długów mają nadzieję, że nic nie wiesz o swoich prawach wynikających z FDCPA lub tych, które stanęły ci przed państwem. Twój brak informacji daje im przewagę. To jest powód, dla którego jest to w zasadzie ważne, na wypadek, gdyby ktoś kiedykolwiek skontaktował się z tobą w celu zebrania zaległego rachunku lub długu, zakładając, że nadużyje FDCPA, zaprzestań wszystkiego, co robisz, i szybko zapoznaj się z twoimi prawami. Skontaktuj się ze swoim stanem, aby dowiedzieć się, jakie przepisy ustanowiono w celu ochrony konsumentów przed nieuczciwymi praktykami windykacyjnymi.

Rzeczywistość

Gdy jeden z tych kolekcjonerów naruszy Twoje prawa, WRÓĆ! Pomimo faktu, że możesz być winien dług, nigdy nie pozwól, aby jakikolwiek organ zadłużenia cię popychał. Poinformuj ich, że kiedy będą zarządzać tobą, zrobią to, co wskazano w (FDCPA) i twoich przepisach stanowych. Przyjmując to stanowisko, wyprostowałeś ich, aby Twoje federalne i stanowe prawa NIE BYŁY lekceważone.

Related Posts

© All Right Reserved