Rowery Batavus – najlepsza marka rowerów miejskich?


Rowery Batavus zaliczają się do grona liderów rynku, który jest dość szeroki. Istnieje wiele marek rowerów holenderskich, które są również cenione przez klientów. Która firma jest najlepsza?


Dlaczego rowery holenderskie są tak popularne?

Rower to bezpieczny środek komunikacyjny, a ich ilość ciągle wzrasta na polskich drogach. Rozwiązuje problemy XXI wieku: zatłoczone centra miast, zanieczyszczenie powietrze i niską kondycję fizyczną. Problem ze znalezieniem miejsca parkingowego oraz korki sprawiły, że coraz częściej zamieniamy samochód na rower. Skoro użytkujemy go każdego dnia, zależy nam, aby był to sprzęt trwały, solidny, charakteryzował się mała awaryjnością oraz eleganckim desingem – w końcu do pracy nie ubierzemy dresu. To wszystko sprawiło, iż sprzedaż rowerów holenderskich rośnie z roku na rok. Jest to najchętniej wybierany model na rower miejski. Pozycja za kierownicą jest naturalna i wyprostowana, pozwalając na jazdę w każdym stroju. Łączą kilka funkcji – wysoki komfort jazdy, klasyczny wygląd pasujących zarówno do garnituru jak i sukienki, oraz wytrzymałość.

Rowery gazelle


Rowery Batavus
Marka może pochwalić się ponad 100-letnią tradycją. Na rodzimym rynku pojawiła się dopiero w 2010 roku. Rowery Batavus to wysoka ergonomia i ponadczasowy styl. Nie musimy się obawiać, iż rower miejski to sztywna rama, dwie przerzutki i nic więcej. Najnowsze modele łączą klasyczny styl rowerów holenderskich z nowoczesnymi rozwiązaniami. Niektóre propozycje marki Batavus posiadają wspomaganie elektryczne. Rowery Batavus to również rowery dziecięce, rekreacyjne oraz trekkingowe.


Rowery Batavus najlepszym wyborem?
Mimo iż marka Batavus jest ceniona zarówno przez sportowców jak i amatorów, to na rynku istnieje wiele równie dobrych rowerów. Przykładem są rowery Gazelle. Są równie trwałe i solidne jak konkurencja, jednak charakteryzują się mniej eleganckim, bardziej prostym designem. Rowery Gazelle złożone są z komponentów niezwykle wysokiej jakości, a innowacyjny wizja firmy towarzyszy marce od lat. Obie firmy są dobrze znane na rynku polskim i zagranicznym, a więc wszystko zależy, czy stawiamy na elegancki wygląd, czy innowacyjne rozwiązania.