Zabieg złuszczania skóry w Inowrocławiu

Słowo peeling oznacza złuszczanie i polega na usunięciu martwych komórek naskórka. W gabinecie kosmetycznym w Inowrocławiu wykonuje się peelingi powierzchniowe, do których można zaliczyć peelingi mechaniczne i kwasowe.

Jak przeprowadzany jest zabieg?

Peeling Inowrocław przeznaczony jest dla wszystkich rodzajów skór, zwłaszcza dla cer suchych, naczyniowych, cienkich i wrażliwych. Zalicza się tu peeling ziarnisty. Zawiera on drobiny ścierne, którymi mogą być zmielone łupiny orzechów lub pestki owoców czy nasiona. Przeznaczony jest do skór grubych i tłustych, z wyjątkiem skór trądzikowych. Peeling ten mechanicznie ściera wierzchnią warstwę martwego naskórka, co pozwala odsłonić czystą skórę klienta.

Peelingi chemiczne nazywane są “kwasami”. Wskazaniami do peelingu są: przebarwienia, skóra trądzikowa, skóra sucha, dojrzała, z widocznymi zmarszczkami.

Skąd mam wiedzieć, który peeling jest dla mnie odpowiedni?

Pomimo utartych skojarzeń z podrażnieniem skóry, jesteśmy w stanie tego uniknąć, gdyż odpowiednio dobrany przez kosmetyczkę peeling zapewnia czystość, odświeżenie i odmładzanie, ale i doskonały sposób na uzyskanie zdrowej skóry. W salonie wybierane są specjalne metody zadbania o skórę klienta, zgodnie z potrzebami jego cery, a to mówiąc – warto zostawić całość kosmetyczce, która dzięki swojemu wykształceniu jest w stanie ocenić potrzeby naszej skóry.

Usługi kosmetyczne Inowrocław

Jaką korzyść odniosę z stosowania peelingu w gabinecie kosmetycznym, zamiast w zaciszu domowym?


Jeśli poprzednie argumenty o pewności dobranej techniki złuszczania przez osobę kompetentną nie były wystarczające, warto podkreślić starannie zaplanowane otoczenie salonu. Priorytetem funkcjonowania salonu jest wysoka jakość świadczonych usług kosmetycznych Inowrocław, co oznacza, że warunki tam panujące sprzyjają odprężeniu i głębokiemu relaksowi. Często po salonie roztacza się kojąca muzyka i aromatyczny zapach świec. Wszystkie zabiegi wykonywane są przy pomocy wysokiej jakości sprzętu kosmetycznego, a narzędzia są natychmiastowo dezynfekowane po zabiegu. Miejsce jest przytulnie wystrojone ozdobami i innymi pomniejszymi dekoracjami. A, co było zaznaczone już wcześniej, a warto podkreślić to jeszcze raz – zajmą się Tobą ludzie kompetentni, którzy indywidualnie ocenią twój urodowy stan i potrzeby.