Czy na weselach modne są jeszcze balony Śrem i inne gadżety?

Planujesz ślub i wesele? Przed tobą wiele trudnych wyborów. Każdy etap planowania to wiele tematów do przemyślenia. Jednymi z nich są wytruj sali, przewodni kolor, zaproszenia. Sale wesele sprzed kilku lat kojarzą nam się z wieloma, kolorowymi balonami. Czy balony Śrem i inne gadżety wciąż są modne?

Balony Śrem – Modne czy nieestetyczne?

Zacznijmy od pytania postawionego na końcu wstępu. Jeśli chodzi o balony Śrem, trzeba przyznać, że jest to szeroki temat. Są ich zwolennicy i przeciwnicy. Głównymi zwolennikami są dzieci, które uwielbiają się nimi bawić. Gorzej jeśli taki balon pęknie. Wtedy zaczyna się płacz. Przeciwnicy balonów uważają ja zwykle za nieestetyczne dodatki, które przeszkadzają walając się pod nogami. Dużo zależy od tego, w jakim stylu ma być wesele. Jeśli stawiasz na Eko dodatki, styl rustykalny to balony raczej nie będą odpowiednim gadżetem. Poza tym istotne jest też, co mamy na myśli mówiąc balony. Bo jeśli chodzi o kolorowe, dostępne w każdym kiosku, to na pewno nie nadadzą się na stylowe wesele. Jednak pamiętajmy, że balony mogą być też eleganckie. Jeśli robisz wesele w stylu glamour, świetnym uzupełnieniem będą balony złote, lub przezroczyste ze złotym confetti we wnętrz. Do wersji boho fajnie wyglądają balony białe z napisami typu „Mr, Mrs”. Jak zaplanować wesele, żeby wszystko ze sobą współgrało? 

zaproszenia ślubne Śrem

Zaproszenia ślubne Śrem – Od czego zacząć planując ślub i wesele?

Przede wszystkim nie zostawiaj wszystkiego na ostatnią chwilę. Planuj z dużym wyprzedzeniem. Zaproszenia, suknia, bukiet, wystrój sali, menu… To nie mogą być kwestie przypadku. Wiele kobit planuje swoje wesele z rocznym a nawet dwuletnim wyprzedzeniem. Zacznij od zastanowienia się nad motywem przewodnim, który będzie się powtarzał na zaproszeniu, winietkach, numerach stołów, księdze gości itd. Bardzo gustownie, gdy motyw nawiązuje na przykład do bukietu. Jeśli w bukiecie planujesz mieć słoneczniki, warto zawrzeć je także na zaproszeniach ślubnych Śrem, winietkach i tak dalej. Przemyśl także podziewania dla gości. Jeśli wszystko będzie raczej w wiejskim stylu, na luzie, rustykalnie, to postaw na zwiewną, delikatną suknię i fryzurę.
Jeżeli chcesz, aby twoje wesele zrobiło wrażenie, zaplanuj je z wyprzedzeniem. Zadbaj, by wszystko do siebie pasowało i było zharmonizowane.